Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Panorama miejscowości Łyse

Palma Kurpiowska

Zespół Folklorystyczny Puszcza Zielona

Serafin

Właściciele nieruchomości do 30 czerwca muszą złożyć deklaracje CEEB

Wójt Gminy Łyse przypomina, że zgodnie z przepisami ustawy o wspieraniu termomodernizacji remontów oraz centralnej ewidencji emisyjności budynków, właściciele nieruchomości oraz zarządcy budynków i lokali zobowiązani są do złożenia deklaracji o źródłach ciepła lub źródłach spalania paliw. Termin na jej złożenie upływa 30 czerwca.

Jak złożyć deklaracje CEEB?

Od 1 lipca 2021r. deklarację można złożyć  przez Internet, za pośrednictwem systemu teleinformatycznego Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB): https://zone.gunb.gov.pl/.

Istnieje także możliwość złożenia deklaracji w formie papierowej w biurze podawczym Urzędu Gminy. Druk deklaracji można pobrać z załącznika poniżej. W przypadku problemów z wypełnieniem dokumentu, pracownicy urzędu gmin pomagają w jej wypełnieniu. Posiadając kilka nieruchomości należy sporządzić osobne deklaracje dla każdej z nich.

Wójt Gminy
Grzegorz Fabiszewski