Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Panorama miejscowości Łyse

Palma Kurpiowska

Zespół Folklorystyczny Puszcza Zielona

Serafin

Oszczędzaj wodę, ratuj przyrodę

Szanowni Nauczyciele, Drodzy Uczniowie
Zapraszamy uczniów w wieku 12 – 15 lat ze szkół Gminy Łyse oraz Gminy Myszyniec  do udziału w II edycji Ekologicznej Gry Terenowej pod patronatem Wójta Gminy Łyse – Grzegorza Fabiszewskiego, organizowanej przez Szkołę Podstawową im. H. Sienkiewicza w Łysych we współpracy z Radą Rodziców działającą przy Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Łysych oraz GOKSiR  w Łysych.

Temat gry:  „Oszczędzaj wodę, ratuj przyrodę”.

Realizacja gry umożliwi kształtowanie u uczniów wrażliwości ekologicznej, wytworzy przekonanie, że przyroda jest wartością wspólną, a jej stan zależy od każdego z nas. Pozwoli również na aktywne współuczestniczenie w ochronie środowiska oraz zwróci uwagę na problemy ekologiczne w najbliższym otoczeniu. Udział w grze będzie nie tylko okazją do sprawdzenia wiedzy uczniów w zakresie ekologii, ale również wspaniałą przygodą, która zwiększy zaangażowanie młodych ludzi w działania na rzecz ochrony przyrody.

  • Termin zgłoszenia udziału w Ekologicznej Grze Terenowej do 19 maja 2023r.
  • Termin dostarczenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do 19 maja 2023r.
  • Termin gry – 1 czerwca 2023r.

Więcej informacji pod nr telefonu 29 772 50 01

Serdecznie zapraszamy do udziału w grze.

Organizatorzy