Z okazji Dnia Samorządowca składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim, którzy działają na rzecz rozwoju naszej Gminy!
Dziękuję Radnym, Sołtysom, pracownikom samorządowym oraz wszystkim mieszkańcom, którzy z oddaniem pracują dla wspólnego dobra. Wasza praca jest fundamentem, na którym budujemy przyszłość Gminy Łyse.
Życzę Państwu wielu sukcesów, inspirujących pomysłów i nieustającej satysfakcji z efektów podejmowanych działań. Niech praca na rzecz naszej małej ojczyzny zawsze przynosi powody do dumy!
Wszystkiego najlepszego!
Wójt Gminy Łyse
Grzegorz Fabiszewski