Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Palma Kurpiowska

Palma Kurpiowska

Budynek Urzędu Gminy Łyse

Panorama miejscowości Łyse

Zespół Folklorystyczny Puszcza Zielona

Serafin

Czyste Powietrze - spotkanie informacyjne

Wójt Gminy Łyse informuje, że w dniu 23 marca 2022 r. o godzinie 13.00 w Szkole Podstawowej w Warmiaku odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące Programu Czyste Powietrze.

Podczas spotkania możliwe będzie uzyskanie informacji dotyczących pozyskania dotacji na cele termomodernizacji indywidualnego budynku mieszkalnego w tym m.in. wymiana nieefektywnego źródła ciepła wraz z instalacją  c.o, wykonanie instalacji fotowoltaicznej, wykonanie ocieplenia przegród budowlanych, zakup i montaż okien, drzwi zewnętrznych, bram garażowych oraz inne działania termomodernizacyjne.

Na mocy zawartego porozumienia w Urzędzie Gminy Łyse działa Punkt konsultacyjny Programu „Czyste Powietrze”, w którym można uzyskać informacje dotyczące m.in. zasad funkcjonowania Programu, możliwości pozyskania dofinasowania oraz dokonania rozliczenia dotacji.

Punkt Konsultacyjny jest czynny w środy i czwartki w godzinach 7.30-15.30. Informacje na temat funkcjonowania programu można uzyskać pod numerem telefonu (29) 77 25 027 w. 28, Urząd Gminy Łyse pok. 107 oraz na stronie internetowej www.wfosigw.pl w zakładce „Czyste Powietrze”.