Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Palma Kurpiowska

Palma Kurpiowska

Budynek Urzędu Gminy Łyse

Panorama miejscowości Łyse

Zespół Folklorystyczny Puszcza Zielona

Serafin

INFORMACJA

Szanowni mieszkańcy Gminy Łyse,
w trosce o stan środowiska w naszej gminie w budynku Urzędu Gminy Łyse uruchomiony został Punkt konsultacyjno - informacyjny programu „Czyste Powietrze” w ramach podpisanego porozumienia w sprawie współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Celem programu jest poprawa jakości powietrza poprzez ograniczenie emisji gazów cieplarnianych, wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych. W ramach działalności punktu możliwe jest uzyskanie szczegółowych informacji dotyczących pozyskania dotacji na wymianę starego źródła ciepła, ocieplenie budynku, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej oraz inne działania termomodernizacyjne.

Za pośrednictwem punktu można nieodpłatne złożyć wniosek do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska oraz uzyskać późniejsze wsparcie przy rozliczeniu dofinansowania.
Przekazując ulotkę informacyjną w Państwa ręce serdecznie zapraszam do korzystania z usług istniejącego punktu.

Z poważaniem

Wójt Gminy Łyse
Grzegorz Fabiszewski