Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Palma Kurpiowska

Palma Kurpiowska

Budynek Urzędu Gminy Łyse

Panorama miejscowości Łyse

Zespół Folklorystyczny Puszcza Zielona

Serafin

IV SAMORZĄDOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ POD PATRONATEM STAROSTY OSTROŁĘCKIEGO I WÓJTA GMINY ŁYSE

W IV edycji turnieju udział wzięło  9 drużyn składających się z mieszkańców poszczególnych sołectw Gminy Łyse.  Organizatorzy w drodze losowania podzielili drużyny na dwie grupy, które równolegle rozgrywały mecze na obu łysowskich Orlikach - przy Publicznym Gimnazjum (ul. Szkolna) i przy Zespole Szkół Powiatowych (ul. St. Krupki). W 6-osobowych składach drużyn znalazły się również Panie.

W ramach rozegranych meczy grupowych wyłonione zostały cztery drużyny, które zapewniły wiele emocji podczas walki o miejsca na podium. Końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:
I miejsce - drużyna sołectwa Wejdo
II miejsce - drużyna sołectwa Lipniki
III miejsce - drużyna sołectwa Łyse
IV miejsce - drużyna sołectwa Warmiak i Dudy Puszczańskie.

Po zakończeniu rozgrywek rozstrzygnięto "Konkurs wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym" zorganizowany przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Ostrołęce. Główną nagrodę w konkursie - rower w wyniku losowania otrzymał mieszkaniec Łysych. Organizatorzy rozlosowali również inne atrakcyjne nagrody wśród uczestników imprezy.

IV Samorządowy Turniej Piłki Nożnej pod patronatem Starosty Ostrołęckiego i Wójta Gminy Łyse został współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.