Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Panorama miejscowości Łyse

Palma Kurpiowska

Zespół Folklorystyczny Puszcza Zielona

Serafin

KONKURS DLA ROLNIKÓW

„Tak gospodarował mój ojciec, a tak gospodaruję ja – rok na Kurpiach”.

Zachęcamy do udziału w konkursie!!!

Zgłaszanie uczestnictwa:  przedłużamy termin zgłoszeń. Osoby zainteresowane powinny zgłosić się do końca maja 2022 r.  w UG w Łysych, pok. 113 (I piętro budynku), tel. 29 772 50 27 w. 37 i wypełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy.

Forma pracy konkursowej:  5 - 10-minutowy film wykonany przy użyciu kamery lub telefonu komórkowego z wykorzystaniem zdjęć sprzed lat (jeśli są) i z własnym komentarzem (np. w dialekcie kurpiowskim).

Uczestnicy: rolnicy mieszkający na terenie naszej gminy, którzy ukończyli 18 lat (właściciele gospodarstw, mężczyźni i kobiety).

Komisja Konkursowa zostanie powołana przez Wójta Gminy Łyse i zacznie działać w czerwcu 2022 roku.

Termin zgłaszania prac: ze względu na tematykę obejmującą cztery pory roku prace konkursowe można zgłaszać do końca czerwca 2022 r. w postaci płyty CD wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem zgłoszeniowym. Autorzy nagrań muszą posiadać pisemną zgodę na wykorzystanie wizerunku osób występujących w nagraniach do celów konkursowych. Prace, które nadejdą wcześniej, będą przechowywane przez Komisję Konkursową.

Wyniki konkursu  zostaną ogłoszone we wrześniu 2022 roku.

Nagrody: I miejsce – 1000 zł; II miejsce – 750 zł; III miejsce – 500 zł oraz wyróżnienia.