Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Palma Kurpiowska

Palma Kurpiowska

Budynek Urzędu Gminy Łyse

Panorama miejscowości Łyse

Zespół Folklorystyczny Puszcza Zielona

Serafin

206.760 zł dla Gminy Łyse w ramach Programu „Cyfrowa Gmina”

Podczas spotkania w poniedziałek 22 listopada br. w Maciejowicach przedstawicielom samorządów zostały wręczone symboliczne czeki.

Dofinansowane zostaną zadania związane z:

  •  cyfryzacją urzędów JST i jednostek im podległych oraz nadzorowanych poprzez nabycie sprzętu IT i oprogramowania, licencji niezbędnych do realizacji e-usług, pracy i edukacji zdalnej;
  • edukacją cyfrową dla JST w zakresie obsługi nabytego sprzętu oraz oprogramowania i licencji;
  • analizą stanu cyberbezpieczeństwa JST, a także zapewnieniem cyberbezpieczeństwa samorządowych systemów informatycznych.

Jak złożyć wniosek? Jakie działania będzie można sfinansować z programu? Kiedy pieniądze trafią do gmin? – na te i inne pytania, podczas spotkania z samorządowcami, odpowiadał minister Janusz Cieszyński, Sekretarz Stanu ds. Cyfryzacji w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. W wydarzeniu wzięli udział m. in. Sylwester Dąbrowski Wicewojewoda Mazowiecki, Maria Koc Senator RP, Marek Zagórski Poseł na Sejm RP, Teresa Wargocka Poseł na Sejm RP oraz Grzegorz Woźniak Poseł na Sejm.

Więcej informacji: https://www.gov.pl/web/uw-mazowiecki/program-cyfrowa-gmina-w-wojewodztwie-mazowieckim3