Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Palma Kurpiowska

Palma Kurpiowska

Budynek Urzędu Gminy Łyse

Panorama miejscowości Łyse

Zespół Folklorystyczny Puszcza Zielona

Serafin

Gmina Łyse z dniem 23 kwietnia 2021 r. zakończyła realizację zadania ”Inwentaryzacja indywidualnych źródeł ciepła na terenie Gminy Łyse”

Uzyskane w ramach inwentaryzacji dane zgromadzone zostały wyłącznie w celu stworzenia bazy źródeł ciepła i nie będą udostępniane publicznie.

Dzięki wykonanej inwentaryzacji Gmina Łyse oraz jej mieszkańcy będą mieli możliwość wnioskowania o przyznanie pomocy finansowej przeznaczonej na realizację takich działań  jak m.in.: wymiana pieców i kotłów grzewczych, instalacja odnawialnych źródeł energii, termomodernizacje budynków.

Zadanie zostało sfinansowane ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Ochrony Powietrza  MAZOWSZE 2020 zgodnie z umową NR W/UMWM-UU/UM/PZ/2795/2020 z dnia 17 lipca 2020 r.  oraz aneksem nr 1 zawartym w dniu 02 grudnia 2020 r.  i aneksem nr 2 zawartym w dniu 22 grudnia 2020 r.

”Inwentaryzacja indywidualnych źródeł ciepła na terenie Gminy Łyse”

Koszty kwalifikowane wyniosły 23 999,99 zł.

Tablica informacyjna