Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Palma Kurpiowska

Palma Kurpiowska

Budynek Urzędu Gminy Łyse

Panorama miejscowości Łyse

Zespół Folklorystyczny Puszcza Zielona

Serafin

Nowy plac zabaw w Warmiaku

W ramach realizacji zadania przy Szkole Podstawowej w Warmiaku powstał nowy, ogólnodostępny plac zabaw. Z obiektu korzystają przede wszystkim uczniowie szkoły podstawowej w Warmiaku oraz mieszkańcy Antonii, Grądzkich, Dud Puszczańskich i Warmiaka.

Plac zabaw składa się z następujących elementów: duży zestaw zabawowy, huśtawka podwójna (bocianie gniazdo i siedzisko z zabezpieczeniem), huśtawka pojedyncza wagowa typu ważka, karuzela tarczowa, bujaki „Konik” i „Kogut”, ławki – 2 sztuki, kosze na śmieci - 2 sztuki oraz tablica informacyjna z regulaminem. Obiekt został ogrodzony, a podłoże wykonano z piasku.

Koszt realizacji inwestycji wyniósł 69.627,58 zł, z czego kwota 15.253,06 to środki z Funduszu Sołeckiego.

Zadanie pn. „Budowa placu zabaw w Warmiaku przy szkole” współfinansowano przy pomocy środków z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2019” w kwocie 10.000,00 zł.